بهترین روش لاغری و آب کردن چربی دور شکم بانوان

تاریخ ارسال:ي, 11/29/1396 - 21:16
بهترین روش لاغری و آب کردن چربی دور شکم بانوان
استاد حسین خیراندیش

غذای سرد مزاج نخورید!

در طفولیت کمربند ببندید، همان کاری که انگلیسی ها می کنند که البته در گذشته ایرانیان این کار را می کردند.
پس به بچه در همان طفولیت غذای گرم مزاج بدهید و کمربند ببندید! و وقتی دختران به دوران پریود رسیدند این ایام را ایام بیماری تعریف کنیم و هیچ وقت به اینها غذای سرد ندهیم.
این ایام به دلیل اینکه بدن ضعف دارد اگر یک لقمه غذای سرد بخورد به اندازه ده لقمه اثر منفی دارد و سردی جذب می شود و اندام میانی منبسط می شود.
حال اگر شما سن طفولیت را رد کرده اید و شکم دارید باید یک قاشق مربا خوری اسفند که یک شور مختصر غبارزدا داده شده ، البته من مخالفم با این که 7 بار شویی انجام شود چون خاصیت آن را ازبین می برد بخصوص سم اسفند که به آن نیاز داریم چون این سم سرعت نفوذ آن را بیشتر می کند که با 7بار شویی پاک می شود ما به این سم نیاز داریم تا نفوذ کند و بلغم های رسوب کرده را پاک کند بخصوص بلغم های رسوب کرده در مفاصل و روده و معده و اگر این را بشوییم و سم آن از بین برود فقط یک مختصر گرمی آن می ماند که آن خاصیت مرود نیاز را ندارد.

بهترین روش لاغری و آب کردن چربی دور شکم بانوان با کمک طب سنتی
این کار تا 40 روز اشتها را کم می کند و سطح بلغم را کاهش می دهد حالا شما با غذای کم ادامه می دهید و در آخر چربی روی شکم می ماند که زائد است و آن را هم با کمر بند از بین می بریم چون با بستن کمر بند خون رسانی کم می شود و لاغری تدریجی پدید می آید.
اگر حوصله کمر بند را هم ندارید می توانید با دستگاههای ماساژور برقی یا همان ویبراتور چربی دور شکم را از بین ببرید در طول مدت 6 تا 8 ماه .
لاغری به روش ساکشن صدمات جبران ناپذیری در پی دارد و لاغری با رژیم غذایی و … بدن را بهم میریزد.
من یک دوشیزه سی و چهار ساله داشتم که سن او را 50 سال تخمین زدم که ایشان بسیار ناراحت شد ، گفتم اگر سی و چهار سال داری چرا این قدر شکسته و صورتت چین و چروک دارد ؟ گفت چون چاق بودم و رژیم لاغری گرفتم این طور شدم!
لاغری با رژیم غذایی سوخت ساز بدن را به هم می زند. و دچار ضعف می کند. زیرا نتیجه بعدها چاقی بیشتر می شود یا ضعف و موارد این چنین.
یک تعریف هم طب سنتی دارد چاقی لحمی و چاقی شهمی که چاقی شهمی مختص زنان است چون سرد هستند و با غذاهای گرم از بین می رود و چاقی لحمی که مختص مردان است که با رژیم ترک ناهار لاغر خواهند شد.

منبع : سورنانیوز

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

قابل توجه کاربران عزیز! با اعلام وزارت ارتباطات هزینه های دانلود در کلیه سایتهای ضیاءالصالحین نیم بهاء محسوب می شوند.